onze sponsors

Bank Hoogstraten

Clubcode HGS15ZM

 

Kalender W 1 - W2 ( 2017 -2018 )

 

 

 

 

 

Datum

groep

titel

 

zondag 24/09/2017

W2 - W1

startwedstrijd

VWZ Boom

 

programma

uitslagen

zaterdag 7/10/2017

W1

400 m

HZC - Herentals

 

deelnemerslijst

programma

uitslagen

zaterdag 14/10/2017

zondag 15/10/2017

W2

provinciale kampioenschappen en B-races

PRANT - Wezenberg

 

programma 14.10 VM

programma 14.10 NM

programma 15.10 VM

programma 15.10 NM

uitslagen 14.10

uitslagen 15.10

zaterdag 21/10/2017

zondag 22/10/2017

limieten ( W2)

Provinciale kampioenschappen PRANT - Wezenberg

 

programma 21.10 VM

programma 21.10 NM

programma 22.10 VM

programma 22.10 NM

uitslagen 21.10

uitslagen 22.10

 

woensdag 1/11/2017

W2 - W1

jeugdwedstrijd

SVAZ- Aartselaar

 

programma

uitslag

woensdag 1/11/2017

W1 en KWZ

Paco

SVAZ - Aartselaar

 

 

programma

uitlslag

zondag 19 /11/2017

W2 - W1

B-wedstrijd

KAZSC - Berchem

 

programma

uitslag

zondag 26/11/2017

W2

open wedstrijd

SCSG -Strombeek

 

programma

uitslag

zondag 3/12/2017

W1 - W2 - KWZ

Sinterklaaszwemfeest

PRANT- Berchem

 

programma

uitslag

zaterdag 23/12/2017

W1 en W2

Santa Claus Wedstrijd

AZV- Arendonk

 

 

zondag 28/01/2018

W1 en W2

jeugdwedstrijd

AZK - Kalmthout

 

 

zondag 4 /02/2018

W2 - W1 - KWZ - Recreatie

Masters

open clubkampioenschap

HoZT - Hoogstraten

 

 

vrijdag 9/02/2018

zondag 11/02/2018

limieten ( W2 - W1 )

Vlaamse jeugdkampioenschappen

VZF - Wezenberg

 

 

zaterdag 17/02/2018

zondag 18/02/2018

W2 - W1 - masters

Tweedaagse

ZGEEL- Geel

 

 

zondag 11/03/2018

W2 - W1

Grote prijs stad Turnhout

KST - Turnhout

 

 

zondag 18/03/2018

W2-W1

Grote Prijs Guide De Cnaep

ZN - Nijlen

 

 

zondg 15/04/2018

W2 - W1

Ziftingen Dauven

PRANT- Berchem

 

 

zondag 22/04/2018

W2 - W1

jeugdwedstrijd

AZV- Arendonk

 

 

zaterdag 5/05/2018

zondag 6/05/2018

W2 - W1

First meeting

FIRST - Rozebroeken

 

 

maandag 21/05/2018

W2-W1

Memorial Christophe Jorissen

GZVN - Genk

 

 

zondag 27/05/2017

W2 -W1

voorjaarscriterium

ZIK - Kapellen

 

 

woensdag 27/06/2018

W1 - ( KWZ )

Gouden Eend

SCZ - Zaventem

 

 

zondag 8/07/2017

W1 - ( KWZ )

Eendjescriterium

( onder voorbehoud )

UKZK - Zwevegem

 

 

vrijdag 13/07/2018

zondag 15/07/2018

W2

Vlaams zomercriterium

 

 

 

dinsdag 17/07/2018

W 2

Recordpoging

SCZ Zaventem

 

 

vrijdag 20/07/2017

zondag 22/07/2018

limieten ( W2 - W1 )

Belgische jeugdkampioenschappen

KBZB

 

 

dinsdag 24/07/2018

limieten ( W2- W1 )

Recordjacht

Berchem

 

 

vrijdag 27/07/2018

zondag 29/07/2018

limieten ( W2 )

Belgische zomerkampioenschappen +15

KBZB

 

 

dinsdag 31/07/2018

limieten ( W2 )

Recordwedstrijd

LAQUA - Leuven